Aktuality

Změna parkování

Změna parkování

Naši milí zákazníci, bohužel Brno je Brno a tak abychom nezáviděli jiným, i nám rozkopali okolí cukrárny a uzavřeli vjezd do ulice Riegrova, kde jsme pro vás měli rezervované parkovací místo. Riegrova je ze světelné křižovatky uzavřená a za „špuntem“ je naše parkovací místo přesunuté. Ulice je nyní obousměrná, slepá…

Čokoládový mousse s čerstvým ovocem potaženým farciturou

Čokoládový mousse s čerstvým ovocem potaženým farciturou

Čokoládový korpus, čokoládový mousse s kvalitní belgické mléčné čokolády Callebaut, doplněný ovocem, potaženým farciturou. Dort je dozdobený tmavými čokoládovými hoblinkami.

Perníkový dort

Perníkový dort

Jednou z našich novinek je perníkový dort, který je možné objednat v různých tvarech a barevném provedení, podle přání zákazníka. Tento výrobek se může pyšnit oceněním v soutěži Regionální potravina roku.

Dorty na počkání

Dorty na počkání

Sháníte dort na poslední chvíli? Tak jste tady u nás správně. Rádi Vám naše standardní dorty dozdobíme vizitkou se jménem či jiným nápisem, marcipánovými růžičkami, květinkami, zvířátky. A vždy je výběr z několika druhů chutí, takže je z čeho vybírat.

Dorty na počkání

Dorty na počkání

Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou chuť dortu vybrat – nabízíme tohle řešení. V tomto případě je zkombinovaný dort Bubák a Vaňkovka. Obdobných kombinací lze vytvořit víc.